iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

mbajtese metalike trekendore per fruta te bardhe

1590 L

Përshkrimi

Emri: Shporta per fruta
Materiali: Hekur, dru i fortë
Stili: Shtresa e dyfishtë/trefishtë
Ngjyra: bardhë
Karakteristikat: Kapacitet i madh, dizajn i zbrazët, i lehtë për t’u mbajtur dhe parmakë mbrojtëse e ngritur

Karakteristikat:

1. Shportë frutash me 2 nivele të ndashme: Mund të mbajë shumë fruta, perime dhe bukë me madhësi të ndryshme, duke e mbajtur hapësirën tuaj të rregullt, të rregullt dhe të organizuar.

2. Raft magazinimi shumëfunksional: jo vetëm frutat dhe perimet tuaja, por edhe buka, ushqimet, shishet e erëzave ose tualetin, sendet shtëpiake, lodrat, veglat dhe më shumë. Përdoreni atë në kuzhinë, qilar ose banjë, mjaft kompakt për t’u përshtatur në tavolinën e ngrënies ose nën dollap.

3. Doreza portative prej druri: Kjo shportë frutash e projektuar posaçërisht me doreza portative prej druri për mbajtje të lehtë. nëse ju nevojitet për një piknik, mbledhje familjare ose kamping. Natyra me dy shtresa e shportës e bën atë të përsosur për çdo rast.

4. Instalim i lehtë dhe Struktura e qëndrueshme: E bërë nga hekuri i farkëtuar rezistent ndaj ndryshkut, qëndrimi është shumë i qëndrueshëm dhe i fortë. Ka një dizajn tërheqës, ka një madhësi të mirë dhe është shumë i qëndrueshëm.

 
Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “mbajtese metalike trekendore per fruta te bardhe”
You're viewing: mbajtese metalike trekendore per fruta te bardhe 1590 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close