iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

termometer ushqimi

600 L

Përshkrimi

 

 • Lloji i Produktit: TERMOMETER USHQIMI
 • Materiali: Metali
 • Përdorimi i Termometrit: Termometra Kuzhine
 • Përmban veçori 1: termometra digjital
 • Përmban veçori 2: termometër kuzhine ushqimi
 • Përmban veçori 3: Termometër për furrë
 • Përmban veçori 4: Termometër për mish
 • Përmban veçori 5: termometër përpjekjeje

Termometër Digital 300℃ për Ushqim

Veçori:

Merr një pjesë të mendjes që dini se ushqimi juaj është gatuar në mënyrë të plotë, veçanërisht kur gatuani pjesë të mëdha mish

 Shfaqja digjitale do t’ju sigurojë një indikacion shumë të saktë dhe të qartë të temperaturës në qendër të ushqimit.

 Ky pajisje shumë e dobishme është një aksesori i domosdoshëm për kuzhinën! Termometri digjital me sonda të çelikut inox mund të përdoret për një gamë të gjërë të llojeve të ndryshme të ushqimit. Shumë e lehtë për t’u përdorur, përmban një shfaqje LCD të madhe dhe të thjeshtë për lexim

Specifikime:

Gama e Temperaturës: -50 °C – +300 °C ( -58 °F – +572 °F )

Saktësia: (-20 °C – +80 °C ) ±1°C

Materiali: Metali, Plastika

Gjatësia: (Pranë) 240mm

Ngjyra: E Zezë

Pesha Nët: 44g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “termometer ushqimi”
You're viewing: termometer ushqimi 600 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close