fbpx

Mbajtese Multifunksionale Per Fshesat

L990.00L1,980.00 (-50%)

In stock

Produkti me i shitur i momentit, Mbajtese Multifunksionale Per Fshesat.
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Mban deri ne 5 Kg.
Mund ti vendosini brenda ose jashte shtepise.
Nuk ka nevoje per vida ose materiale te tjera pune sepse eshte me ngjitje.
Pasi te keni pastruar siperfaqen ne te cilen do ti ngjisni, prisni 1-2 ore per stabilitet me te mire.
Cfare po pret beje tenden tani, dhe me nje super oferte.
5 cope per vetem 990 leke.

Compare

Produkti me i shitur i momentit, Mbajtese Multifunksionale Per Fshesat.
Praktike dhe me nje super dizenjim.
Mban deri ne 5 Kg.
Mund ti vendosini brenda ose jashte shtepise.
Nuk ka nevoje per vida ose materiale te tjera pune sepse eshte me ngjitje.
Pasi te keni pastruar siperfaqen ne te cilen do ti ngjisni, prisni 1-2 ore per stabilitet me te mire.
Cfare po pret beje tenden tani, dhe me nje super oferte.
5 cope per vetem 990 leke.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    Instagram did not return a 200.

Main Menu