AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtëse për tualet

$ 23.54

In stock

Nje mbajtese elegante per ne tualetin tuaj! Mund te mbani letren higjenike dhe sende te tjera qe ju nevojiten ne tualet!
Vendoset ne pllaka ose mur me ngjitje.
Material shume cilesor!
Permasat: 33x13x17 cm

Be the first to review “Mbajtëse për tualet”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu