iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

mbajtese sapuni si gjethe

200 L

Përshkrimi

 

Përshkrimi:

Mysafiri i sapunit në formë gjethe Dopjo  Kutia e sapunit pa rrudha 

Përshkrimi i produktit

100% markë e re dhe cilësi e lartë.

Stil minimaliste i modës

Dopjo vrima 

Përshtatshme për banjë, lavamani, kuzhinë, etj. Vendos sapun dhe sponsat në mënyrë të rregullt.

Madhësia: 10.5cm*17.3cm

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “mbajtese sapuni si gjethe”
You're viewing: mbajtese sapuni si gjethe 200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close