iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

flete xhami

300 L

Përshkrimi

 

Përshkrimi:
Universal dizajnuar

Filmi i pasqyrës së pasme për Makinë, Suv, Kamion, Tërheqëse, etc., i cili përshtatet me të gjitha madhësitë standarde të pasqyrave anësore.

Ajo mund të qartësojë fushën e pamjes për të parandaluar rrezikun e mundshëm, për shembull, ju ndihmon të parashikoni mjedisin tjetër kur kaloni ose ndryshoni rrugë. Mund të mbrojë linjën tuaj të pamjes gjatë ditës së shiut. Është një inovacion dhe mund të zgjidhë problemet tuaja që nuk mund të shihni pasqyrën e pasme qartë gjatë ditës së shiut. Është i ujitshëm dhe antidimës me efekt të mirë.
Mbrojt dhe mbroni pasqyrat anësore të pasqyrës së pasme nga njollat e pakëndshme, njollat, pluhurit dhe djeret, për të mbajtur pasqyrën tuaj të pasme të qartë gjithmonë. Forca e lartë dhe transmetimi i lartë

PET + Filmi i mbulimit Nano me 99% transmetim, anti-mjegull, anti-ndriçim, anti-re, i ujitshëm, kundër shiut, i cili efektivisht i qartëson shikimin tuaj dhe për të parë më mirë në një ditë me reshje ose mjegull. Vetëm merrni disa minuta për ta instaluar atë në pasqyrën e pasme, shtrëngojeni pak ujë në pasqyrë, instaloni filmin në pasqyrë dhe priteni atë, pastaj shtrëngoni atë me një shtrydhëse të vogël, shpejt dhe lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “flete xhami”
You're viewing: flete xhami 300 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close