AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mbajtese Vezesh Metalike

L 1,190.00L 2,400.00 (-50%)

In stock

Mbajtese Vezesh Metalike

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Mbajtese Vezesh Metalike ideale dhe shume e mire per cdo shtepi. Me nje super diznjim spirale dhe ngjyra e bardhe elegante. Me konstruksion metalik, mban deri ne 10-15 veze. Madje ka edhe nje doreze per ta mbajtur qe mos ti thyeni ose demtoni. Dimensionet e produktit jane 20 x 9.5 cm. Kurseni vend dhe kohe.
Kodi: #00025

Mbajtese Vezesh Metalike

Produkti me i ri sapo erdhi tek ishpejti.al, Mbajtese Vezesh Metalike ideale dhe shume e mire per cdo shtepi. Me nje super diznjim spirale dhe ngjyra e bardhe elegante. Me konstruksion metalik, mban deri ne 10-15 veze. Madje ka edhe nje doreze per ta mbajtur qe mos ti thyeni ose demtoni. Dimensionet e produktit jane 20 x 9.5 cm. Kurseni vend dhe kohe.
Kodi: #00025

Be the first to review “Mbajtese Vezesh Metalike”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu