iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Pompe elektrike per qeset e vakumit

990 L

Kategoria:

Përshkrimi

Përshkruani

emri i produktit: Pompë ajrore elektrike
Madhësia e produktit: 8.5*7.4cm (rreth 3.34*2.91 inç)
Ngjyra e produktit: Ashtu siç shihet në figurë
Materiali i produktit: PP
Fuqia: 55W
karakteristikat e produktit:

1. Dizajni i portueshëm dhe i lehtë në peshë, i lehtë për t’u mbajtur dhe përdorur për organizimin e shtëpisë ose udhëtimin.
2. Motori fuqishëm dhe sistemi efikas i aspiratës për mbylljen e shpejtë dhe të besueshme me vakum.
3. Aftëson me dimensione të shumta dyshe për përdorim fleksibël me lloje të ndryshme çantash kompresimi.
4. Veprim i qetë dhe vibracion i ulët për një përvojë të rehatshme dhe të këndshme për përdoruesin

 Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pompe elektrike per qeset e vakumit”
You're viewing: Pompe elektrike per qeset e vakumit 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close