iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

mbrojtese silikoni me personazhe

150 L

Përshkrimi

 •  Modeli: Pajisje  kundër përplasjeve
 • Lloji: Ndaluese derësh
 • Materiali: Gomë
 • Diametri: Rreth 4 cm
 • Forma: Rrethore
 • Përdorimi: Mund të përdoret për shmangje përplasjesh, stikera muri, etj.
 • Ngjyra te ndryshme

Veçoritë:

Rregullohet drejtpërdrejti në mur për të parandaluar një ngritës dorash që dëmtonte murin

E lehtë për të përcjellë: prapa mbrojtësit ka një pad sami-adheziv që thjesht heqni kapakun dhe vendosni në mur

100% i ri dhe me cilësi të lartë

Madhësia: gjatësia 43mm

Trashësia: 12mm

Materiali: Silicone

Ngjyra: si në fotografi

Përdorimi: Për të mbrojtur sipërfaqen e murit, reduktimin e zhurmës; parandalimi i përplasjes së murit prapa derës, dhe mure të ndryshme materiale

Gama e përdorimit: qirinj, telefon, produkte elektronike, tavolina dhe karrige, mobilje prapa, mbrapa derës, pajisje shtëpie

Para se të ngulet, ju lutemi pastroni vendndodhjen e ngjitjes për të evituar pluhurin dhe për të prekë efektin

Paketa përfshinte: 1 Copë Mbrojtës kundershtues kundër përplasjes

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “mbrojtese silikoni me personazhe”
You're viewing: mbrojtese silikoni me personazhe 150 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close