iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

rrethore per qethje

500 L

Përshkrimi

Per te shmangur rremujen gjate qethjes ose prerjes se flokeve, keni nevoj per kete produkt

I përshtatshëm për përdorim në shtëpi dhe në salon! Pajisje për të përshtatur për qafën Nuk do të prehet dhe shpërndahet, por mund të vendoset lehtësisht në një mbështjellës

Rrobat dhe dyshemeve mund të prerehen pa u ndje kurse flokët e prerë mblidhen në hendek.

Diametri: 60cm.

Ngjyra gri gjendje


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “rrethore per qethje”
You're viewing: rrethore per qethje 500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close