AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Mikser KM3034A DSP

$ 48.53

In stock

 • Mikser me tas DSP Modeli: KM3034A , I pershtatshem per cdo kuzhine, Perfekt per pergatitjen e brumit apo kremit te embelsirave te preferuara, Me 5 nivele te ndryshme shpejtesie, kapaciteti i tasit: 3.2 liter, Fuqia: 350 W.
 • Mixer DSP 3.2L-bardhe

  Kjo është një pajisje shumë e qëndrueshme dhe efikase e cila ka një avantazh ndaj markave të tjera të mikseve dore. Shtë i lehtë për t’u përdorur dhe përmban një tas 3.2L. Një palë rrahës çeliku inox dhe një palë grep brumi çeliku inox për përdorim në pjekje dhe kuzhinë.
  Markë. DSP
  Numri i modelit. KM 3034
  Ngjyrë. bardhe
  Materiali kryesor. ABS Strehim plastik, tas çeliku inox
  Fuqia. 350W
  Kapaciteti i tasit. 3.2L
  Një palë rrahës çeliku inox dhe një palë grep brumi çeliku inox

SKU: 721 Categories: ,
 • Mikser me tas DSP Modeli: KM3034A , I pershtatshem per cdo kuzhine, Perfekt per pergatitjen e brumit apo kremit te embelsirave te preferuara, Me 5 nivele te ndryshme shpejtesie, kapaciteti i tasit: 3.2 liter, Fuqia: 350 W.
 • Mixer DSP 3.2L-bardhe

  Kjo është një pajisje shumë e qëndrueshme dhe efikase e cila ka një avantazh ndaj markave të tjera të mikseve dore. Shtë i lehtë për t’u përdorur dhe përmban një tas 3.2L. Një palë rrahës çeliku inox dhe një palë grep brumi çeliku inox për përdorim në pjekje dhe kuzhinë.
  Markë. DSP
  Numri i modelit. KM 3034
  Ngjyrë. bardhe
  Materiali kryesor. ABS Strehim plastik, tas çeliku inox
  Fuqia. 350W
  Kapaciteti i tasit. 3.2L
  Një palë rrahës çeliku inox dhe një palë grep brumi çeliku inox

Be the first to review “Mikser KM3034A DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

  No access token

Main Menu