iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Nano adeziv (ngjites dyanesh)

(9 Reviews)
SKU: RE464

500 L

Përshkrimi

Lloji: Shirit

• Ngjitës me dy anë: Produkti ka një ngjitës të dyanshëm që lejon ngjitjen e lehtë dhe të sigurt në çdo sipërfaqe.

• I papërshkueshëm nga uji dhe transparent: Ngjitësi është i papërshkueshëm nga uji dhe transparent, duke e bërë atë të përsosur për përdorim në banjë dhe zona të tjera të lagështa.

• I ripërdorshëm: Ngjitësi është i ripërdorshëm, duke e bërë atë një opsion ekologjik dhe me kosto efektive për dekorimin e shtëpisë.

• I përshtatshëm për akrilik: Ngjitësi është i përshtatshëm për përdorim me akrilik, duke e bërë atë një opsion të gjithanshëm për një sërë projektesh të përmirësimit të shtëpisë.

Materiali bazë: Akrilik
Ngjyra: transparente
Shënim: i papërshkueshëm nga uji vetëm pas vendosjes së shiritit

Karakteristikat:
1. Shiriti me dy anë mund të pritet sipas dëshirës dhe është i lehtë për t’u përdorur.
2. Një zonë e vogël me shirit të dyanshëm mund të mbajë objekte të rënda.
3. Aplikohet për çdo shirit sipërfaqësor: druri, plastika, qelqi, mermeri etj.

9 shqyrtim për Nano adeziv (ngjites dyanesh)

 1. Joseph Garreau

  Arrived right I recommend

 2. Jannette Wilmes

  Holds great!

 3. Jamel ben mabrouk

  Quality is good.

 4. Efan Wharton

  Excelente

 5. Aamir Boyd

  It is a good product that has already been bought before and works very well

 6. Fukumoto Shusake

  Very good material.

 7. Gérald Courbet

  As the article describes

 8. Verline Cordon

  10/10

 9. Devon Huntoon

  Everyone praises, I decided to try too, it sticks well.

Shtoni një shqyrtim
You're viewing: Nano adeziv (ngjites dyanesh) 500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close