iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Lunch box me 3 kate

990 L

Përshkrimi

Përshkrimi:

100% e re dhe cilësi e lartë
E lehtë për t’u mbajtur
E shëndetshme dhe miqësore ndaj mjedisit
Dizajni i mbylljes fleksible të kapakut
Mund të vendoset në furrën e mikrovave për ngrohje

Madhësia e Kutisë së Drekes:
18.5cm*8.2cm*11.4cm, Kapaciteti: 900ml

Stili: stil japonez
I përshtatshëm për meshkuj, femra, fëmijë (fëmijë), për përdorim si kuti dreke, kuti për ëmbëlsira, kontejnerë për përgatitjen e ushqimit, kontejner për supë
kuti dreke e mbyllur me hermetikë mund të përdoret në shtëpi, shkollë, zyrë.


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Lunch box me 3 kate”
You're viewing: Lunch box me 3 kate 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close