Organizues Kuzhine

L990.00L1,990.00 (-50%)

In stock

Organizimi i kuzhines nuk ka qene kurre kaq i lehte.
Organizoni ne pak sekonda kuzhinen tuaj.
Mund ta lini kudo ne qilar, ne frigorifer madje edhe ne sirtaret e tualetit.
Material rezistent ABS dhe jo rreshkitese.
Rrotullohet lehtesisht 360 grade.
Me ngjyre te bardhe elegante.
Ideale per cdo shtepi.
Praktike dhe mund ta merrni me vete kudo.
Cfare po pret, beje tenden tani.

Compare

Organizimi i kuzhines nuk ka qene kurre kaq i lehte.
Organizoni ne pak sekonda kuzhinen tuaj.
Mund ta lini kudo ne qilar, ne frigorifer madje edhe ne sirtaret e tualetit.
Material rezistent ABS dhe jo rreshkitese.
Rrotullohet lehtesisht 360 grade.
Me ngjyre te bardhe elegante.
Ideale per cdo shtepi.
Praktike dhe mund ta merrni me vete kudo.
Cfare po pret, beje tenden tani.

Be the first to review “Organizues Kuzhine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu