iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Organizues make up me rrotullim

1490 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

Organizues i Madh i Kozmetikës Organizator i Madh i Makeup-it me Dizajn Rotativ 360 Nivelë të Rregullueshme për Ruajtjen për Të Shpëtuar
Përshkrimi:
Karakteristika e rrotullimit 360 gradë për qasje të lehtë në të gjithë kozmetikën tuaj.
ruan rreth 70% të hapësirës së desktopit, duke ofruar një ambient të pastër dhe të rregulluar.
nivele të rregullueshme të lartësisë së rrotullimit për të përfshirë shishe të gjata dhe për të parandaluar hapësirën e humbur.
i përpunuar nga material i qëndrueshëm dhe i theksuar për përdorim të gjatë.
nëgrit lojën tuaj të organizimit të kozmetikës me këtë kuti depo të përzierë dhe efikase.

Materiali: PS
Skene e Ruajtjes: Ruajtja e Makeup-it
Stil: Minimalist dhe modern
Karakteristikat: Rrotullim 360, me Struktura të Rregullueshme, me Kapacitet të Madh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizues make up me rrotullim”
You're viewing: Organizues make up me rrotullim 1490 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close