iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Doreza transparente me mbajtese

990 L

Përshkrimi

Përfshirje:

Është një clips për me qëndrueshmëri në mur me anën prapashtesën gome, e cila është e lehtë për instalim, pa prerje, anti-dorë dhe rezistente ndaj rënies.

Kjo clips për dorë ju bën të lehtë për tu veshur, e përdumshme për përdorim, me forcë të madhe kapjeje, depo të lehtë dhe akses në dorëza.

Kjo clips për dorë është ndërtuar nga materiali i plastikës.

Clipsi është 16.5cm në gjatësi, 2.5cm në gjerësi, ndërsa dorëza është 28.5cm në gjatësi.

Kjo clips për dorë është e përshtatshme për shtëpi, kuzhinë, restorant, bar, party, kafazi.

Materiali: Plastik

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Doreza transparente me mbajtese”
You're viewing: Doreza transparente me mbajtese 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close