iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

palosese rrobash

500 L

Përshkrimi

 • Ky eshte produkti qe do tju lehtesoj palosjen e rrobave
 • material plastik
 • nuk ze hapsire
 • praktik dhe i nevojshem per ju
 • gjithashtu mund te mesoni femijet si te palosin rrobat
 • cdo gje me e thjeshte me palosesen e robave


Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “palosese rrobash”
You're viewing: palosese rrobash 500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close