iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

pika silikoni

300 L

Përshkrimi

 

Përshkrimi
Silikoni i këmbëve të gomës, mbulesa e qartë e vetëngjitëse
Fshehtë, jepni vetes zonë të qetë. Anti-gjithe, mbajeni jetën tuaj të qetë ky gruri i buffrit mund të përdoret në shtretër dhoma dhe banjo, shtëpi fëmijësh për të siguruar që mobiliet tuaja janë në gjendje të mirë.

Materiali: goma silikon
Ngjyra: Transparente

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “pika silikoni”
You're viewing: pika silikoni 300 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close