AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Pastrues Pluhurash Hurricane

$ 21.00$ 42.00 (-50%)

In stock

Pastrues Pluhurash Hurricane

Pluhuri mund te futet gjithandej,
fshesat e zakoshme e shperndajne pluhurin ne te gjithe shtepine.
Ishpejti solli zgjidhjen per ju,
Pastrues Pluhurash Hurricane pastron shpejt dhe thjeshte te gjithe pluhurat ne shtepine tuaj,
vetem shtypni butonin dhe filloni punen.
Mjaft më me rremujat e te[erta, beje tenden tani.

Pastrues Pluhurash Hurricane

Pluhuri mund te futet gjithandej,
fshesat e zakoshme e shperndajne pluhurin ne te gjithe shtepine.
Ishpejti solli zgjidhjen per ju,
Pastrues Pluhurash Hurricane pastron shpejt dhe thjeshte te gjithe pluhurat ne shtepine tuaj,
vetem shtypni butonin dhe filloni punen.
Mjaft më me rremujat e te[erta, beje tenden tani.

Be the first to review “Pastrues Pluhurash Hurricane”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu