iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

pompa per zhbllokim lavamani

690 L

Përshkrimi

Specifikacionet:

 • Materiali: ABS
 • Ngjyra: Blu
 • Tipi: Pompë ajri

Pompe per zhbllokim lavamani me ajer

praktike dhe e thjeshte per tu perdorur

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “pompa per zhbllokim lavamani”
You're viewing: pompa per zhbllokim lavamani 690 L
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close