iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

larese rrethore

400 L

Përshkrimi

Larese ne forme rrethore

ngjitet ne pllakat e dushit, hiqet me lehtesi

Praktike dhe e domosdoshme.

9712250748_753993740

 

undefined

undefined

undefined

undefined

undefined

 

undefined

undefined

undefined

 

9712247758_753993740 (1)

9690361942_753993740

9664125369_753993740

9664080999_753993740

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “larese rrethore”
You're viewing: larese rrethore 400 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close