iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Cante Make Up Pouch

1490 L

Kategoria:

PĂ«rshkrimi

 • Vendndodhja: Kina (toka kryesore)
 • GjerĂ«sia e Artikullit: 11 cm
 • Pesha e Artikullit: 180 g
 • GjatĂ«sia e Artikullit: 23.5 cm
 • LartĂ«sia e Artikullit: 10.5 cm
 • PĂ«rbĂ«rĂ«s Materiali: PU
 • Forma: JastĂ«k
 • Lloji i Modelit: Solid
 • Lloji i Mbylljes: qepje
 • Stili: vintage
 • Materiali Kryesor: PU
 • Origjina: Kina e TokĂ«s
 • CN: Zhejiang
 • Lloji i Artikullit: Raste Kozmetike

PĂ«rshkrimi
Djathë dhe kosmetika me kapacitet të madh për ruajtje
Hapësira e gjerë për akses të lehtë, qepje dyfish metali
Dhoma e ujit PU, e përparuar dhe e lehtë për pastrim
Hapja e shuplakës për të parandaluar shkrirjen, mund të vendoset në vijë ose në tre dimensione
Mjaft e gjerë për të transportuar lehtë
Qepje e lartësive të larta, e butë dhe pa kapërcyer
Ruajtja e ndërkufizuar për të pasur akses të lehtë në njësendet
Kapacitet i madh për të përmbushur nevojat e familjes, ruajtjen e udhëtimit

Specifikimet
Materiali: lapari PU
Madhësia: rreth 21*14*14 cm
Ngjyra: e bardhë, rozë, kafe
Paketimi përfshin: 1 * çanta ruajtje

You're viewing: Cante Make Up Pouch 1490 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close