iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Cante Make Up e Re me Led e zeze

(10 Reviews)
SKU: K20

3990 L

Përshkrimi

Ngjyra roze ose e zeze

Emri: Cantë kozmetike LED
Materiali: lëkurë PU
Ngjyra: e zezë, rozë
Stili: minimalist
Përmasat: 26*23*11cm
Ngarkimi: karikimi me USB
Bateria e integruar: 2000 mha
Metoda e zbehjes: zbehja e ekranit me tre shpejtësi (dritë e ftohtë, dritë natyrale, dritë e ngrohtë)

Burimi i dritës me tre ngjyra: Pasqyra LED në çantën tonë kozmetike ka tre burime drite me ngjyra të ndryshme. Ju mund të zgjidhni ngjyrën e hapur që ju përshtatet sipas nevojave të ambientit.
PARAQITJA E PERSONALIZUARA: Çanta e kozmetikës së udhëtimit përmban ndarëse të shumta të lëvizshme për të akomoduar shumicën e produkteve kozmetike të dorës. Ndarja mund të çmontohet dhe montohet vetë për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme.
Materiali premium: Çanta jonë e tualetit të udhëtimit është bërë nga lëkura sintetike Safiano miqësore me mjedisin, e cila është rezistente ndaj lagështirës, rezistente ndaj gërryerjes dhe pa erë.
Skena e aplikueshme: Pavarësisht në shtëpi apo në lëvizje, kjo çantë e shkëlqyer e grimit të udhëtimit mund t’ju mbajë grim delikat në çdo kohë dhe kudo. Një dhuratë e domosdoshme për vajzat delikate.

 

 


10 shqyrtim për Cante Make Up e Re me Led e zeze

 1. Klemens Totleben

  Very happy with this purchase, just as described

 2. Klemens Totleben

  Very happy with this purchase, just as described

 3. Olevia Lauder

  Very satisfied

 4. Jamel ben mabrouk

 5. Craig Piro

  !!!!!!!!!!!! There is no such beautiful and neat in the dayum!!!! And lighting in appearance! Vowo and Woo

 6. Gianmaria De Sario

 7. Xose Mendez

  The article is wonderful, I expected it a little bigger, but I love it, it is perfect for traveling, wearing makeup and putting on decent light makeup. The mirror can be taken out and posed on a table. How negative things to highlight the shipment… put guaranteed delivery in 7 days, in 7 days the product had not been shipped yet, and it has reached me almost 3 weeks after buying it. It smells horrible, of total plastic, like of oil, I hope that smell goes away. I’m going to leave it on the terrace for a few days to see. Communication with the seller is through an automatic response system.

 8. Renesmae Knapp

  increíble!!!!

 9. Ildefonso Sollami

  Ameiiiiiii! I was extremely delighted!!! Recommended purchase!

 10. Ildefonso Sollami

  Very good, it smells very strong, but it has white and yellow light.

Shtoni një shqyrtim
You're viewing: Cante Make Up e Re me Led e zeze 3990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close