iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

filxhan me vetperzierje mug

600 L

Përshkrimi


Përmbledhje:

Filxhani që rrotullohet vetë është praktik dhe me kapacitet të madh, që është një dhuratë e përftuar për dashamirësit e kafesë.
Me karakteristikat e rrotullimit automatike dhe veprimi i thjeshtë, filxhani është shumë i përshtatshëm për përdorim.
E bërë nga material i lartë i ushqimit PP dhe çelik i pashirë, kështu që ky filxhan është i qëndrueshëm dhe i sigurt për përdorim.
Gjatësia e filxhanit është rreth 11.8cm, gjerësia e filxhanit është rreth 8.8cm.
Ky filxhan është praktik dhe i përshtatshëm për kafe, çaj, akull, fruta, qumësht, etj.

 

Specifikime:
Bateritë: 2 x Bateri AAA (Nuk janë përfshirë)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “filxhan me vetperzierje mug”
You're viewing: filxhan me vetperzierje mug 600 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close