AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Set kavanozësh Ocean Wooden Pop (500 ml, 6 copë)

$ 5.21

In stock

Category:

• Set kavanozësh qelqi me kapak druri perfekt për ruajtjen dhe ruajtjen e një sërë artikujsh ushqimorë të lagësht dhe të thatë

• Bërë nga materiali premium qelqi që ju lejon të ruani ushqimin tuaj në një enë që fsheh ushqimin në mënyrë të sigurt dhe të freskët

• Sipërfaqja e hijshme e qelqit dhe goja e gjerë ju mundësojnë të renditni dhe merrni ushqimin me lehtësi

• Siguroni një vulë hermetike që ndihmon në ruajtjen e freskisë së përmbajtjes dhe për t’u mbrojtur nga lagështia dhe dëmtuesit

• Kavanozat e ruajtjes prej qelqi të pastër janë praktike dhe të qëndrueshme për t’u ruajtur dhe identifikojnë lehtësisht përmbajtjen në kavanoz

• Zgjidhje inteligjente për organizimin e gjërave të kuzhinës duke e bërë hapësirën më higjienike dhe të rregullt

• Qartësi e jashtëzakonshme me buzë të prera me lazer të imët, duke u fokusuar në dizajnin kreativ, qëndrueshmëri, praktike dhe me stil pa mundim

Be the first to review “Set kavanozësh Ocean Wooden Pop (500 ml, 6 copë)”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu