iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

sfungjer kozmetik

500 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

Përshkrimi:

Hidratimi dhe pastrimi i fytyrës suaj.
Absorpsioni i ulët i ujit, pastrim i thellë, kundër rrudhave të zeza, grimave të përditshme, do të pastrojë fytyrën tuaj butësisht.
Këshilla të mira: duhet të vendosni sponxhin në ujë dhe ta lini të mbushet për të paktën 5 minuta për herë të parë përdorimi.
Mini: i transportueshëm, i lehtë për t’u përdorur dhe marrë me vete, më i miri për udhëtim. i sigurt dhe miqësor ndaj mjedisit: pa aromë. Pa mbushje poliesteri.
Delikat dhe efektiv. Shkëlqyeshëm për pastrimin ditor të fytyrës dhe heqjen e grimave.

Ngjyra te perziera:

Roze, e verdhe, bojeqielli, e verdhe.

seti perfshin 24 cope

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “sfungjer kozmetik”
You're viewing: sfungjer kozmetik 500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close