iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Kapuc Migrene

800 L

Përshkrimi

Emri i produktit: Kapuc  për të ulur dhimbjen e kokës

Ngjyra te ndryshme

Trashësia e një geli të vetëm është 8 mm.

Pesha e produktit: një copë 230g pesha bruto 250g;

Madhësia e produktit: një madhësi 22 * 17 * 1.5 cm;

Madhësia e pakos së kutisë së ngjyrave: 18 * 12 * 3 cm);

Përdorimi i akullit dhe i kompresës së nxehtë: akulli – futur në frigorifer për dy orë, mund ta merrni për të bërë akull; kompresë e nxehtë – futur në një furrë mikrovave për të nxehtë, temperatura e nxehtësisë kontrollohet në 50 ℃

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kapuc Migrene”
You're viewing: Kapuc Migrene 800 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close