iShpejti

🎁  Karta e Klientit: PĂ«rfitime tĂ« Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Shezllon portativ 160x43cm

5500 L

PĂ«rshkrimi

 

PĂ«rshkrim:

LehtĂ« pĂ«r t’u instaluar: Projektuar pĂ«r t’u pĂ«rshtatur me shumicĂ«n e karrigeve dhe salloneve dhe qĂ«ndroni perfekt me karriget tuaja

Material i besueshëm me cilësi të lartë: i rehatshëm dhe i qëndrueshëm. Lartësia e mbështetëses së kokës është e rregullueshme, ju lejon ta përdorni edhe si mbështetje lumbare

Materiali dhe guaska: pëlhurë e qëndrueshme dhe e frymëmarrjes. E brendshme: Shkumë me cilësi të lartë

Specifikim:

Materiali: Sfungjer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You're viewing: Shezllon portativ 160x43cm 5500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close