AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Shtrese e Padukshme per te rritur gjatesine

L990.00

In stock

Description

100% markë e re dhe me cilësi të lartë
Karakteristikat:
–Bërë nga materiali i butë silikoni me cilësi të lartë për pastrim të lehtë.
– Thithja e goditjeve, anti-rrëshqitje, shtypëse dhe rezistente ndaj konsumimit.
–Mbron thembrën nga plasaritjet dhe flluskat.
– Jastëk për ngritjen e këpucëve, demonstrimi i aksesorëve të tjerë në foto nuk përfshihet!

Specifikim:
Lloji: Jastëk për ngritjen e këpucëve
Modeli: 2,4, A, B, C, D (opsionale)
Materiali: Silikoni
Ngjyra: transparente
Madhësia: 2,4: aplikacion. 14 x 14 x 5 cm / 5,51 x 5,51 x 1,97 in; A, B, C, D: Gjatësia x Gjerësia: aplikacioni. 9,2 x 9 cm / 3,62 x 3,54 in

Rritja e gjatesise :5 cm
Sasia: 1 copë

Reviews (0)

Be the first to review “Shtrese e Padukshme per te rritur gjatesine”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Shporta

No products in the cart.