AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tapet i Bute Per Femije

$ 21.03$ 42.17 (-50%)

In stock

Ju prezantojme super tapetin per femije!
Formohet si nje puzzle, eshte i bute ne prekje dhe nuk mban njolla!
Pasi femija te mbaroje lojrat e tij, mjafton ta mbledhesh dhe ta vendosesh ne nje kend.
Ideale per cdo shtepi.
Me permasa 160x140cm.
Mund ta merrni kudo dhe nuk ze vend.
Super.
SKU: 541 Category: Tag:
Ju prezantojme super tapetin per femije!
Formohet si nje puzzle, eshte i bute ne prekje dhe nuk mban njolla!
Pasi femija te mbaroje lojrat e tij, mjafton ta mbledhesh dhe ta vendosesh ne nje kend.
Ideale per cdo shtepi.
Me permasa 160x140cm.
Mund ta merrni kudo dhe nuk ze vend.
Super.
Be the first to review “Tapet i Bute Per Femije”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu