AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tava jongjitëse Luigi Ferrero Atlanta, 28cm

$ 37.83

In stock

Category:

Bërë nga alumini me cilësi të lartë. E disponueshme ne 2 permasa.
Bërë nga alumini i presuar me cilësi të lartë.
Veshje e qëndrueshme mermeri jo ngjitëse.
Veshje e re jo ngjitëse e bazuar në ngjyrën dhe teksturën e granitit të vërtetë me avantazhe si: fortësi e lartë, rezistencë ndaj konsumit dhe mosngjitje të mira.
I përshtatshëm për pjata të nxehta elektrike, gazi, qeramike, halogjene dhe induksioni.
I sigurt në larës enësh.
I përshtatshëm për gatim të shëndetshëm pa yndyrë.
Lehtë për t’u pastruar.

Be the first to review “Tava jongjitëse Luigi Ferrero Atlanta, 28cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu