AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tavoline Multifunksionale Portabel

$ 21.03$ 42.07 (-50%)

In stock

Tavoline Multifunksionale Portabel

Shijojeni mengjesin mbi krevat!
Nje tavoline portabel e krijuar enkas per ty qe te shijon mengjesi dhe kafeja ne krevat duke lexuar nje liber apo duke shfletuar lajmet e mengjesit.
Madje eshte dizenjuar edhe vendi per laptopin apo Ipadin tuaj.
Praktike dhe me nje dizanj unik.
Jo vetem qe mund te vendosni laptopin por edhe pije te ndryshme.
Me SpiderMan i kuq Kodi: #00063
Me Frozen Kodi: #0062
Me Disney Princes Kodi: #00064
Me SpiderMan Blu Kodi: #00065

Tavoline Multifunksionale Portabel

Shijojeni mengjesin mbi krevat!
Nje tavoline portabel e krijuar enkas per ty qe te shijon mengjesi dhe kafeja ne krevat duke lexuar nje liber apo duke shfletuar lajmet e mengjesit.
Madje eshte dizenjuar edhe vendi per laptopin apo Ipadin tuaj.
Praktike dhe me nje dizanj unik.
Jo vetem qe mund te vendosni laptopin por edhe pije te ndryshme.
Me SpiderMan i kuq Kodi: #00063
Me Frozen Kodi: #0062
Me Disney Princes Kodi: #00064
Me SpiderMan Blu Kodi: #00065
Be the first to review “Tavoline Multifunksionale Portabel”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu