AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Tepsi Keten Muhler Alumini Petulla 28cm

L 2,000.00

In stock

Category:

Tepsi petullash.

Alumini i presuar me cilësi të lartë për përçueshmëri termike optimale
Trashësia – 2.5 mm

Veshje jo ngjitëse me efekt mermeri

I përshtatshëm për pllakë elektrike, gaz, qeramike qelqi, halogjene dhe me induksion

I përshtatshëm për pjatalarëse

Be the first to review “Tepsi Keten Muhler Alumini Petulla 28cm”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu