AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

THËRRMUESE MISRI

$ 12.94$ 25.88 (-50%)

In stock

| Thërrmuese misri | pajisja që thërrmon kokrrat e misrit | e dobishme për kuzhinën | qëron shpejt | pastrohet shumë lehtë | material cilësor | teh të mprehtë |

Thërrmuese misri, pajisja që thërrmon (shkoq) kokrrat e misrit me një teh të mprehtë prej inoksi siguron një veprim perfekt të prerjes.

Ka një përdorim manual shumë praktik, të lehtë që mund të thërrmojë (shkoqë) dy kallinj misri në vetëm një minutë.

Përbëhet nga material cilësor ergonomik, ABS dhe tehu nga lloji i çelikut (inoks) që nuk ndryshket.

Kjo thërrmuese misri është aksesor i thjeshtë dhe i dobishëm për kuzhinën.

Ky mjet qëron shpejt bërthamat nga kalliri i misrit.

Pastrohet shumë lehtë dhe mund të çmontohet pa u munduar.

 

Be the first to review “THËRRMUESE MISRI”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu