iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Trekendore transparente per shampo

2000 L

Përshkrimi

Materiali: Akril

Lloji i instalimit: Lloji i montuar në mur

Paketimi: 2pc* Raft

Ngjyra: transparente

Nuk zene hapsire, jane teper te forta dhe estetike

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Trekendore transparente per shampo”
You're viewing: Trekendore transparente per shampo 2000 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close