iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Kapese makaronash

(7 Reviews)
SKU: K39

200 L

Përshkrimi

Numri i modelit: Rrahës shumëfunksional
Lloji i plastikës: PP
Materiali: plastike
Funksioni: Përzierja e vezëve, kapese makaronash etj

Rrahëse shumëfunksionale  Kapëse ushqimi Përzierëse manuale Përzierëse Kuzhine

Përshkrim:

1. E fortë dhe e qëndrueshme, dhe mund të rrahë vezët në mënyrë të barabartë dhe shpejt.
2. Dizajni i grepit në bisht e bën të lehtë varjen dhe organizimin.
4. Dorezë e rehatshme TPR, jo e rrëshqitshme, ndjesi e mirë e duarve, pa gërvishtje.
5. Mund të përdoret për të përzier vezë, miell, gjalpë, salcë, spageti, të përziera me sallatë etj.

Materiali: Plastike

Madhësia: 28*7 cm

 

7 shqyrtim për Kapese makaronash

 1. Starr Lheureux

 2. Major Woodrum

 3. Fritz Filippi

 4. Alisa Watts

  Perfect!!!

 5. Gayla Tincher

 6. Chae Jiang

  A good product. I can recommend it if it’s just what you are missing. 5 stars by arrow upwards

 7. Amir mohamed

Shtoni një shqyrtim
You're viewing: Kapese makaronash 200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close