iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

ulese princess

1990 L

Përshkrimi

Ngjyra blu ose roze gjendje

Sofa e pambukut për fëmijë përdor pambuk të butë kristali super, i cili ka ndjeshmëri delikate dhe të butë, pune të mire dhe formë realiste. Imazh karikatural, i gjallë dhe i dhuruar, i rehatshëm dhe i qëndrueshëm, i lehtë për të pastruar. Ka një qëndisë në pjesën e pasme të kanapes për shpejtësi ndarjeje dhe pastrimi. Kanoça është mbushur me pambuk PP miqësor me mjedisin, i butë dhe i rehatshëm me elasticitet të mirë. I tëri është i bukur dhe i dhuruar, i gjallë dhe i qesharak, dhe fitoi dashurinë e fëmijëve. Është një dhuratë e mirë në shtëpi. Mirë se erdhët ta bleni!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “ulese princess”
You're viewing: ulese princess 1990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close