VARËSE RROBASH METALIKE

L3,990.00L7,980.00 (-50%)

In stock

| Varëse rrobash metalike | me strukturë të dyfishtë | mjaft funksionale | për të organizuar veshjet | stil i thjeshtë dhe modern |

Compare

Varëse rrobash me strukturë të dyfishtë, me dizajn të përsosur që mund të vendoset shumë lehtë në hapësira të ndryshme të shtëpisë.

Dy shufrat e kësaj strukture metalike sigurojnë hapësirë të dyfishtë për të organizuar veshjet dhe për t’i dhënë fund rrëmujës.

Një stil sa i thjeshtë aq edhe modern e bën këtë mbajtëse mjaft funksionale.

Duket shumë bukur dhe përmbush nevojat tuaja për të vendosur këmisha, pallto, fustane etj.

Ajo është e qëndrueshme dhe e fortë.

Përbëhet nga metal i cilësisë së lartë që nuk ndryshket.

Be the first to review “VARËSE RROBASH METALIKE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shihni postimet e Instagram-it

    No access token

Main Menu