iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Organizuese ilacesh 7 dite

200 L

Përshkrimi

 • Material: pp
 • Origjina: Kina 

Karakteristika:
Adoptoni materialin PP miqësor me mjedisin, kaloni certifikimin e materialit SGS, adoptoni të njëjtën material miqësor me mjedisin e shisheve të qumështit për bebe, jeni të sigurt për përdorimin.

Zona e aplikacionit: ruajtja e të gjitha llojeve të barnave për kujdesin e shëndetit për të rritur dhe fëmijët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizuese ilacesh 7 dite”
You're viewing: Organizuese ilacesh 7 dite 200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close