iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Balte izoluese

198 L

Përshkrimi

Cilësia e garantuar: Nëse keni ndonjë pyetje rreth produkteve tona, ju lutemi të na kontaktoni. Ne do t’ju ofrojmë shërbim të kënaqshëm.

E lehtë për transport: E lehtë për instalim dhe shpërbërje, nuk ka nevojë për shqetësim rreth instalimit të tubacionit. Mund të përdoret për një kohë të gjatë pa marrë shumë hapësirë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Balte izoluese”
You're viewing: Balte izoluese 198 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close