iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Berese sushi e re

400 L

Përshkrimi

 • Veçori: Eko miqësore
 • Material: Plastik
 • Tipi i plastikës: PP
 • Origjina: Kina

• Materiali Eko-miqësor: E përpunuar nga plastika eko-miqësore, kjo Vegël për Sushi është një zgjedhje e përsosur për kuzhinierët që merren me shëndetin dhe mjedisin.

• E Certifikuar CE/BE: Me certifikimin CE/BE, kjo Kalup për Sushi siguron standarde cilësie të lartë dhe siguri, duke e bërë një shtesë të besueshme në pjesën tuaj të veglave të kuzhinës.

• Dizajni i Tamburit Japonez: Dizajni unik japonez i këtij Kallupi për Sushi shton një prekje profesionale për përgatitjen e sushit tuaj, që është i përshtatshëm për shërbesë në festa ose restorante.

Cilësi e lartë dhe durabilitet: Prakticiteti i lartë i shiritave  është posaçërisht i projektuar për entuziastët e sušit. Kjo makinë ka prakticitet të lartë molekular, rendiment të lartë dhe operacion dhe përdorim të lehtë.

Mbrojtja e mjedisit: Pjesa e sipërme e çdo kalupi është tava e pjekjes e bërë nga materiale të rezistueshme ndaj stresit dhe miqësore ndaj mjedisit.

Mbrojtja e mjedisit: Dizajni i rrotulluesit të orizit është i vogël në dimension dhe i lehtë për ruajtje. Kalupi për suši është bërë nga materiali i çelikut inox, që është i sigurt, i pa-toksik, i rezistueshëm ndaj korrozionit dhe i qëndrueshëm.

I Sigurt dhe i Durueshëm: I bërë nga materiali i plastikës, i sigurt dhe i higjienik për përdorim. Shou driver është bërë nga materiale të larta cilësie dhe të sigurta, që mund të rezistojnë nxehtësinë për një kohë të gjatë.

Ngjyra: E zeze

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese sushi e re”
You're viewing: Berese sushi e re 400 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close