iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Berese sushi sferike

500 L

Kategoria:

Përshkrimi

Deshironi te beni sushi ne shtepi?

Kemi produktin perfekt per ju.

Beni sushi si profesioniste me beresen e sushit sferike

Ne forme sferike, ngjyra te ndryshme, praktike dhe e thjeshte per tu pastruar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese sushi sferike”
You're viewing: Berese sushi sferike 500 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close