iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Leter per Airfryer

690 L

Përshkrimi

 

Rreth këtij artikulli

Materiale i shëndetshëm dhe i besueshëmDuke përdorur letër substancash ushqimore, është ujëmbajtëse, me mbrojtje nga yndyrat, i papritur, 100% i shëndetshëm dhe me rezistencë të mirë të nxehtësisë, mund të durojë temperatura deri në 428 gradë Fahrenheit(200°C). nuk ka efekt në shijen e ushqimit, pa agjentë të bardhësira, pa BPA, pa PFAS, duke bërë përgatitjen tuaj të sigurt, pa toksicitet dhe pa zbukurime ushqimi.

Sasi e mjaftueshme /50/ PCS NJËSIA E PËRFSHIRË : Çdo vijë ka një formë tas me një gjatësi prej 6.3″ në bazë dhe 1.8″ në lartësi të krahut. 

Mbaj fryerin ajri të pastërKëto vijë të shkëputshme letrare mund të mbajnë efektivisht mbetjet e ushqimit larg fryerit, duke e bërë atë kaq të pastër sa kur nuk është në përdorim, duke kursyer kohë dhe efort. Këto vijë letrejanë të nevojshme nëse urreni pastërtimin pas gatimit.

Asnjë ndërhyrje në qarkullimin e ajrit brenda. Nxehtësia prodhohet nga qarkullimi i ajrit nga muri i tepsisë, Letra jone për fryer letrare nuk do të ndikojë në qarkullimin e ajrit. Kur gatoni, yndyra del në vijën letreare duke ju ofruar ushqime më të shëndetshme.

 

Zona e përdorimitPërshtatet për fryierë ajri, furren mikrovalore, furrat, zierbethëse, veglat e gatimit, etj. Vijat e letres mund të përdoren për të pjekur, gatuar, skuqur apo shërbyer për gatimin në shtëpi, kamping, piknik, feste vere dhe më shumë. të lehta dhe praktike.

përdorime të përditshme.

[Paketa]Ambalazhi i sigurt përfshin /50/PCS 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Leter per Airfryer”
You're viewing: Leter per Airfryer 690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close