iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Berese waffle mini

2000 L

Përshkrimi

Forma : Rrumbullakët
Materiali: Plastikë

Çdo pastë e lagur do t’i shpërndajë ëmbëlsirat dhe ushqimet tuaja në porcione të vetme, të shkëlqyera për fëmijët ose në lëvizje!

Kompakt + i lehtë: Me peshë 1 lb +, kjo është një gjë e domosdoshme për atë apartament të parë, kuzhinë më të vogël, konvikt kolegji ose kamping.

Shpejtë + e lehtë: Thjesht futeni dhe ikni; nxehet në vetëm minuta Sipërfaqet e dyfishta jo ngjitëse ofrojnë një gatim të barabartë për rezultate të qëndrueshme, çdo herë dhe çdo herë sipërfaqe gatimi 4 inç për servirje individuale

Dhurata perfekte: dhurata perfekte e dasmës ose e shtëpisë së re, madhësia e saj e vogël zë pak hapësirë ​​në banak, dhe dizajni elegant dhe opsionet e ngjyrave në modë do të përputhen me çdo dekor kuzhine

Karakteristikat:

* Dorezë e ftohtë me prekje, nuk ju djeg duart.

* Pllakë pjekjeje fikse jo ngjitëse, e lehtë për t’u pastruar.

* Ngrohje e dyanshme, temperatura rritet dhe në mënyrë të barabartë.

* Nuk rrëshqet, i qëndrueshëm dhe i sigurt.

* Funksionim i thjeshtë, i vogël dhe i lëvizshëm.

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Berese waffle mini”
You're viewing: Berese waffle mini 2000 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close