iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Gozhda

690 L

Përshkrimi

 

6PCS Gozhda me ngjitje 

Mund te perdoren ne cdo ambjent te shtepise tuaj.

Teper rezistente dhe mbajne peshe

Mos hapni me vrima ne muret tuaja por perdorini gozhdat tona me ngjitje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Gozhda”
You're viewing: Gozhda 690 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close