iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Pompe elektrike per ujin e bidonave

1200 L

Përshkrimi

 

Përshkrimi:
Pompë Universale Elektrike Për Garafil Me Ngarkesë USB Pompë Uji Garafil
1. E veçantë për të moshuarit dhe fëmijët, e lehtë për instalim, një klikim për të pirë ujë
2. Dizajn material i sigurt, jo-toksik dhe pa aromë, një shirita uji inox 304, i shëndetshëm dhe i miqësor ndaj mjedisit
3. Për pije të buta të shisheve, lloje të ndryshme të garafëve
Sugjerime për Instalim:
1. Nëse garafa juaj është garafa standard e gallonit, ju lutemi mos e hiqni kapakun e garafës kur instaloni shpërndarësin e ujit
2. Nëse garafa juaj është garafa e zakonshme, ju lutemi hapni një gotë në kapakun e garafës, pastaj instaloni shpërndarësin e ujit në gotë.

3.Ju lutemi mos ziejini tubin silikoni në ujë para përdorimit, sepse do ta dëmtojë atë. Thjesht lajini tubin silikoni me pak sapun  është në rregull.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pompe elektrike per ujin e bidonave”
You're viewing: Pompe elektrike per ujin e bidonave 1200 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close