AlbanianEnglish
AlbanianEnglish

Blender KJ2095 DSP

$ 43.03

In stock

Përshkrim:

Blender me 2 funksione (blender dhe grirese)

Specifikimet:

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60HZ Dalja: 600W
Kupë qelqi për përzierjen e ushqimit : 1.5 L
Filxhan bluarje S / S: 1.2L
Kapacitet bluarje: 200g
Materiali motorik: 304 teh + 430 S / S & ABS
Marka: DSP
Modeli: KJ2095

SKU: 723 Categories: ,

Përshkrim:

Blender me 2 funksione (blender dhe grirese)

Specifikimet:

Tensioni: 220-240V ~ 50 / 60HZ Dalja: 600W
Kupë qelqi për përzierjen e ushqimit : 1.5 L
Filxhan bluarje S / S: 1.2L
Kapacitet bluarje: 200g
Materiali motorik: 304 teh + 430 S / S & ABS
Marka: DSP
Modeli: KJ2095

Be the first to review “Blender KJ2095 DSP”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu