iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

dispenser brumi

690 L

Përshkrimi

 

Kupa Matëse 900ml

Dhënxuesi i përzierësës plastike
Një ndihmës i mirë për gjellëra
I domosdoshëm kur bëni embelsira, i vogël dhe i lehtë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “dispenser brumi”
You're viewing: dispenser brumi 690 L
Shto në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close