iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Dispenser sapuni te lengshem

990 L

Kategoria:

Përshkrimi

 

Veçoritë:

1. Duke përdorur një dizajn pa goditje, kjo pompa e lëngshme mund të instalohet shumë lehtë dhe pa i lënduar murin.

2. Është bërë nga material i lartë i abs dhe pp.

3. Dritarja e vizualizimit, kapaciteti i madh i 450ml, shuma e mbetur është e qartë dhe nuk ka nevojë të shtohen lëngjet shpesh.

4. Mund të përdoret për shtëpi, hotel, banjë dhe tualet.

 

Specifikimet:

Materiali: ABS, PP

Kapaciteti: 450ml

Madhësia: ashtu siç është treguar në figurë

Ngjyra: Jeshile, Bardhë

Veçoritë: Mure Montuar, Pa Goditje, Lloji Push

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dispenser sapuni te lengshem”
You're viewing: Dispenser sapuni te lengshem 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close