iShpejti

🎁  Karta e Klientit: Përfitime të Pafundme! Abonohu Sot! 🎁
Availability: In Stock

Organizuese poshte lavamanit

990 L

Përshkrimi

Raft posht lavamanit

Lehtesisht i montueshem

Praktik dhe mund ta pershtasni sipas deshires

 
Raft pastrimi për furrë mikrovalë, raft pastrimi për kuzhinë, raft për furrë-dhe frigorifer

………………

………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Organizuese poshte lavamanit”
You're viewing: Organizuese poshte lavamanit 990 L
Zgjidhni opsionet
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
Shopping cart close